74F335AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F335AI-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 33UH 450MA 2 OHM TH
Ngā Rauemi: 1.74F335AI-RC.pdf2.74F335AI-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F335AI-RC
Tau Wae 74F335AI-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 33UH 450MA 2 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5219 pcs Pepa Raraunga 1.74F335AI-RC.pdf2.74F335AI-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 74F
Ratonga - Q @ Freq 80 @ 2.52MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 33µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 24MHz Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 2 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max Whakatauranga onamata 450mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
74F32SCX
74F32SCX
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC GATE OR 4CH 2-INP 14SOIC
I roto i te taonga: 5102 pcs
Tikiake: 74F32SCX.pdf
RFQ
74F350PC
74F350PC
Whakaahuatanga: IC SHIFTER 4BIT 3 STATE 16-DIP
I roto i te taonga: 4951 pcs
Tikiake: 74F350PC.pdf
RFQ
74F335AI
74F335AI
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 450MA 2 OHM TH