74F350PC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F350PC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC SHIFTER 4BIT 3 STATE 16-DIP
Ngā Rauemi: 74F350PC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F350PC
Tau Wae 74F350PC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4951 pcs Pepa Raraunga 74F350PC.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 16-DIP
Raupapa 74F Packaging Tube
Paa / Case 16-DIP (0.300", 7.62mm) Momo putanga Tri-State
Ētahi Ingoa 74F350 Tae Mahi 0°C ~ 70°C