SLIC-3.6X19-FB
Hua Hua
Tau Wae: SLIC-3.6X19-FB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua AERIAL CLOSURE KIT
Ngā Rauemi: 1.SLIC-3.6X19-FB.pdf2.SLIC-3.6X19-FB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLIC-3.6X19-FB
Tau Wae SLIC-3.6X19-FB Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 1646 pcs Pepa Raraunga 1.SLIC-3.6X19-FB.pdf2.SLIC-3.6X19-FB.pdf
Momo Aerial Closure, Free-Breathing Te whakatuwheratanga o te pouaka 14.00" (355.6mm)
Raupapa SLiC™ Ētahi Ingoa 00051138755461
Te maha o nga Pane Waea 200 Pairs @ 24-26 AWG Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Te roa - Whānui 19.00" (482.6mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Floating Bond, Rubber End Seals Taitapa - I roto 3.600" (91.44mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Wire Splice Aerial Closure, Free-Breathing 19.00" (482.6mm) 200 Pairs @ 24-26 AWG