SLIC-3.6X33-BA/SES
Hua Hua
Tau Wae: SLIC-3.6X33-BA/SES
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua AERIAL CLOSURE KIT
Ngā Rauemi: 1.SLIC-3.6X33-BA/SES.pdf2.SLIC-3.6X33-BA/SES.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLIC-3.6X33-BA/SES
Tau Wae SLIC-3.6X33-BA/SES Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 1549 pcs Pepa Raraunga 1.SLIC-3.6X33-BA/SES.pdf2.SLIC-3.6X33-BA/SES.pdf
Momo Aerial Closure, Free-Breathing Te whakatuwheratanga o te pouaka 21.00" (533.4mm)
Raupapa SLiC™ Ētahi Ingoa 00054007926085
Te maha o nga Pane Waea 400 Pairs @ 24-26 AWG Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui 33.00" (838.2mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Shield Bond Assembly 4462, Spiral End Seals Taitapa - I roto 3.600" (91.44mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Wire Splice Aerial Closure, Free-Breathing 33.00" (838.2mm) 400 Pairs @ 24-26 AWG