SLIC-3.6X33-SR/RES
Hua Hua
Tau Wae: SLIC-3.6X33-SR/RES
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua AERIAL CLOSURE KIT
Ngā Rauemi: SLIC-3.6X33-SR/RES.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLIC-3.6X33-SR/RES
Tau Wae SLIC-3.6X33-SR/RES Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 1090 pcs Pepa Raraunga SLIC-3.6X33-SR/RES.pdf
Momo Aerial Closure, Free-Breathing Te whakatuwheratanga o te pouaka 21.00" (533.4mm)
Raupapa SLiC™ Ētahi Ingoa 00051115184031
Te maha o nga Pane Waea 400 Pairs @ 24-26 AWG Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui 33.00" (838.2mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sheath Retention, Rubber End Seals Taitapa - I roto 3.600" (91.44mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Wire Splice Aerial Closure, Free-Breathing 33.00" (838.2mm) 400 Pairs @ 24-26 AWG