SLIC-3.6X19-BA/SES
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLIC-3.6X19-BA/SES
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua AERIAL CLOSURE KIT
Ngā Rauemi: 1.SLIC-3.6X19-BA/SES.pdf2.SLIC-3.6X19-BA/SES.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLIC-3.6X19-BA/SES
Tau Wae SLIC-3.6X19-BA/SES Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 1441 pcs Pepa Raraunga 1.SLIC-3.6X19-BA/SES.pdf2.SLIC-3.6X19-BA/SES.pdf
Momo Aerial Closure, Free-Breathing Te whakatuwheratanga o te pouaka 21.00" (533.4mm)
Raupapa SLiC™ Ētahi Ingoa 00051138755454
3M162261
SLIC-3.6X19-BA/SES-ND
Te maha o nga Pane Waea 400 Pairs @ 24-26 AWG Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Te roa - Whānui 19.00" (482.6mm)
Taitapa - I roto 3.600" (91.44mm) Whakaahuatanga Taipitopito Wire Splice Aerial Closure, Free-Breathing 19.00" (482.6mm) 400 Pairs @ 24-26 AWG