SLIC-2.6X29-BA/SES
Hua Hua
Tau Wae: SLIC-2.6X29-BA/SES
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua AERIAL CLOSURE KIT
Ngā Rauemi: 1.SLIC-2.6X29-BA/SES.pdf2.SLIC-2.6X29-BA/SES.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLIC-2.6X29-BA/SES
Tau Wae SLIC-2.6X29-BA/SES Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 1536 pcs Pepa Raraunga 1.SLIC-2.6X29-BA/SES.pdf2.SLIC-2.6X29-BA/SES.pdf
Momo Aerial Closure, Free-Breathing Te whakatuwheratanga o te pouaka 17.00" (431.8mm)
Raupapa SLiC™ Ētahi Ingoa 00054007926078
Te maha o nga Pane Waea 200 Pairs @ 24-26 AWG Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui 29.00" (736.6mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Shield Bond Assembly 4462, Spiral End Seals Taitapa - I roto 2.600" (66.04mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Wire Splice Aerial Closure, Free-Breathing 29.00" (736.6mm) 200 Pairs @ 24-26 AWG