SLIC-2.2X19-SR/SES
Hua Hua
Tau Wae: SLIC-2.2X19-SR/SES
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua AERIAL CLOSURE KIT
Ngā Rauemi: 1.SLIC-2.2X19-SR/SES.pdf2.SLIC-2.2X19-SR/SES.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLIC-2.2X19-SR/SES
Tau Wae SLIC-2.2X19-SR/SES Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 1657 pcs Pepa Raraunga 1.SLIC-2.2X19-SR/SES.pdf2.SLIC-2.2X19-SR/SES.pdf
Momo Aerial Closure, Free-Breathing Te whakatuwheratanga o te pouaka 14.00" (355.6mm)
Raupapa SLiC™ Ētahi Ingoa 00054007926122
Te maha o nga Pane Waea 100 Pairs @ 24-26 AWG Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui 19.00" (482.6mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Rigid Bond/Sheath Protection, Spiral End Seals Taitapa - I roto 2.200" (55.88mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Wire Splice Aerial Closure, Free-Breathing 19.00" (482.6mm) 100 Pairs @ 24-26 AWG