SLIC-2.2X19-4460S
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLIC-2.2X19-4460S
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua AERIAL CLOSURE KIT
Ngā Rauemi: SLIC-2.2X19-4460S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLIC-2.2X19-4460S
Tau Wae SLIC-2.2X19-4460S Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 4073 pcs Pepa Raraunga SLIC-2.2X19-4460S.pdf
Momo Aerial Closure, Free-Breathing Te whakatuwheratanga o te pouaka 14.00" (355.6mm)
Raupapa SLiC™ Ētahi Ingoa 00054007715641
Te maha o nga Pane Waea 100 Pairs @ 24-26 AWG Te roa - Whānui 19.00" (482.6mm)
Taitapa - I roto 2.200" (55.88mm) Whakaahuatanga Taipitopito Wire Splice Aerial Closure, Free-Breathing 19.00" (482.6mm) 100 Pairs @ 24-26 AWG