P08-100SLTC-B-G
Hua Hua
Tau Wae: P08-100SLTC-B-G
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 100POS .8MM VERT
Ngā Rauemi: 1.P08-100SLTC-B-G.pdf2.P08-100SLTC-B-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P08-100SLTC-B-G
Tau Wae P08-100SLTC-B-G Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 100POS .8MM VERT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21444 pcs Pepa Raraunga 1.P08-100SLTC-B-G.pdf2.P08-100SLTC-B-G.pdf
Raupapa P08 Pana 0.031" (0.80mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 05111164291
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 100
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 6mm, 7mm, 8mm Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.205" (5.20mm)
Ngā āhuatanga Board Guide Whakaahuatanga Taipitopito 100 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold