P08-100SL-B-G
3M3M
P08-100SL-B-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P08-100SL-B-G
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 100POS .8MM VERT
Ngā Rauemi: 1.P08-100SL-B-G.pdf2.P08-100SL-B-G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P08-100SL-B-G
Tau Wae P08-100SL-B-G Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 100POS .8MM VERT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5265 pcs Pepa Raraunga 1.P08-100SL-B-G.pdf2.P08-100SL-B-G.pdf
Raupapa P08 Pana 0.031" (0.80mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 54745216456
JE150310207
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 100
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 6mm, 7mm, 8mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.205" (5.20mm) Ngā āhuatanga Board Guide
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 8.00µin (0.203µm)