P08-100PLTC-A-G
Hua Hua
Tau Wae: P08-100PLTC-A-G
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 100POS .8MM VERT SMD
Ngā Rauemi: P08-100PLTC-A-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P08-100PLTC-A-G
Tau Wae P08-100PLTC-A-G Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 100POS .8MM VERT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26054 pcs Pepa Raraunga P08-100PLTC-A-G.pdf
Raupapa P08 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ētahi Ingoa 00051111642900
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 100 Te maha o nga Kaihautū 0.031" (0.80mm)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga P08-100PLTC-A-G
Length - Pouaka (Tae) 3mm, 6mm Teitei i runga i te Poari 0.107" (2.72mm)
Ngā āhuatanga Board Guide Whakaahua nui 100 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 100POS .8MM VERT SMD Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold