P08-100SLTM-B-G
Hua Hua
Tau Wae: P08-100SLTM-B-G
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 100POS .8MM VERT SMD
Ngā Rauemi: P08-100SLTM-B-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1950 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P08-100SLTM-B-G
Tau Wae P08-100SLTM-B-G Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 100POS .8MM VERT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27999 pcs Pepa Raraunga P08-100SLTM-B-G.pdf
Raupapa P08 Pana 0.031" (0.80mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 00051111163436
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 100
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 6mm, 7mm, 8mm Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.205" (5.20mm)
Ngā āhuatanga Board Guide Whakaahuatanga Taipitopito 100 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 8.00µin (0.203µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Socket, Outer Shroud Contacts
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P08026
P08026
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: POWER STRIP SURGE CHECK 6' 6OUT
I roto i te taonga: 5199 pcs
Tikiake: P08026.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: POWER STRIP 15A 3' CORD 6OUTLETS