ITCSN-6000-48"-BLACK-5 PCS
3M3M
ITCSN-6000-48
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ITCSN-6000-48"-BLACK-5 PCS
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua HEATSHRK ITCSN ADH 6"X48" BLK
Ngā Rauemi: 1.ITCSN-6000-48"-BLACK-5 PCS.pdf2.ITCSN-6000-48"-BLACK-5 PCS.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 745 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 745 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ITCSN-6000-48"-BLACK-5 PCS
Tau Wae ITCSN-6000-48"-BLACK-5 PCS Kaihanga 3M
Momo Tubing, Semi Rigid Ratonga Whakamuri 3 to 1
Hurihia te Tae 121°C Raupapa ITCSN
Te Maama o te Wall Wall - Ētahi Ingoa 00051135379806
ITCSN-6000-48"-BLACK-5 PCS-ND
ITCSN-6000-48"-BLACK-5PCS
Tae Mahi -55°C ~ 110°C Tuhinga Polyolefin (PO), Irradiated
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 4.00' (1.22m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Raina Whakauru - I whakaratohia 6.000" (152.40mm)
Rawa Whakauru - Whakaora 1.800" (45.72mm) Ngā āhuatanga Adhesive Lined, Split Resistant, UV Resistant, Weather Resistant
Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 6.000" (152.40mm) 3 to 1 Black 4.00' (1.22m) Tae Black