ITCSN-2000-25'-BLACK-REEL
3M3M
ITCSN-2000-25'-BLACK-REEL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ITCSN-2000-25'-BLACK-REEL
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua HEATSHRK ITCSN 2"X25' BLK
Ngā Rauemi: 1.ITCSN-2000-25'-BLACK-REEL.pdf2.ITCSN-2000-25'-BLACK-REEL.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 416 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 416 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ITCSN-2000-25'-BLACK-REEL
Tau Wae ITCSN-2000-25'-BLACK-REEL Kaihanga 3M
Momo Tubing, Semi Rigid Ratonga Whakamuri 3 to 1
Hurihia te Tae 121°C Raupapa ITCSN
Te Maama o te Wall Wall - Ētahi Ingoa 00054007088981
3M161681
ITCSN-2000-25'-BLACK-REEL-ND
Tae Mahi -55°C ~ 110°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Polyolefin (PO), Irradiated Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 25.0' (7.6m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Raina Whakauru - I whakaratohia 2.000" (50.80mm) Rawa Whakauru - Whakaora 0.650" (16.51mm)
Ngā āhuatanga Split Resistant, UV Resistant, Weather Resistant Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 2.000" (50.80mm) 3 to 1 Black 25.0' (7.6m)