ITCSN-2000-9"-BLACK-10 PCS
3M3M
ITCSN-2000-9
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ITCSN-2000-9"-BLACK-10 PCS
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua HEATSHRK ITCSN ADH 2"X9" BLK
Ngā Rauemi: 1.ITCSN-2000-9"-BLACK-10 PCS.pdf2.ITCSN-2000-9"-BLACK-10 PCS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ITCSN-2000-9"-BLACK-10 PCS
Tau Wae ITCSN-2000-9"-BLACK-10 PCS Kaihanga 3M
Momo Tubing, Semi Rigid Ratonga Whakamuri 3 to 1
Hurihia te Tae 121°C Raupapa ITCSN
Te Maama o te Wall Wall - Ētahi Ingoa 00054007089001
ITCSN-2000-9"-BLACK-10 PCS-ND
ITCSN-2000-9"-BLACK-10PCS
Tae Mahi -55°C ~ 110°C Tuhinga Polyolefin (PO), Irradiated
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 0.750' (228.60mm, 9.00")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Raina Whakauru - I whakaratohia 2.000" (50.80mm)
Rawa Whakauru - Whakaora 0.650" (16.51mm) Ngā āhuatanga Adhesive Lined, Split Resistant, UV Resistant, Weather Resistant
Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 2.000" (50.80mm) 3 to 1 Black 0.750' (228.60mm, 9.00") Tae Black