ITCSN-2000-48"-BLACK-20 PCS
3M3M
ITCSN-2000-48
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ITCSN-2000-48"-BLACK-20 PCS
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua HEATSHRK ITCSN ADH 2"X48" BLK
Ngā Rauemi: 1.ITCSN-2000-48"-BLACK-20 PCS.pdf2.ITCSN-2000-48"-BLACK-20 PCS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ITCSN-2000-48"-BLACK-20 PCS
Tau Wae ITCSN-2000-48"-BLACK-20 PCS Kaihanga 3M
Momo Tubing, Semi Rigid Ratonga Whakamuri 3 to 1
Hurihia te Tae 121°C Raupapa ITCSN
Te Maama o te Wall Wall - Ētahi Ingoa 00054007089780
3M161682
ITCSN-2000-48"-BLACK-20 PCS-ND
ITCSN-2000-48"-BLACK-20PCS
ITCSN-2000-48"-BLACK-20PCS-ND
Tae Mahi -55°C ~ 110°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Polyolefin (PO), Irradiated Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 4.00' (1.22m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Raina Whakauru - I whakaratohia 2.000" (50.80mm) Rawa Whakauru - Whakaora 0.650" (16.51mm)
Ngā āhuatanga Adhesive Lined, Split Resistant, UV Resistant, Weather Resistant Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 2.000" (50.80mm) 3 to 1 Black 4.00' (1.22m)