81100-M50203
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 81100-M50203
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 100POS R/A 4R SHORT
Ngā Rauemi: 81100-M50203.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 81100-M50203
Tau Wae 81100-M50203 Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER 100POS R/A 4R SHORT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5370 pcs Pepa Raraunga 81100-M50203.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 810 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 05111165270
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi -
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 100
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.310" (7.87mm) Tae Whakanoho Natural
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Board Lock
Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks, Short Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 100 position 0.050" (1.27mm)
Whakatauranga onamata 0.5A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.140" (3.56mm)
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 30.0µin (0.76µm)
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin-Lead Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Header Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
81100-660C08-RB
81100-660C08-RB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 4WALL TRIPOLARIZ HEADER 100 CONT
I roto i te taonga: 4774 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: IND PRESS TO TEST DIM RED TRANSP
I roto i te taonga: 5820 pcs
Tikiake: 8110332500.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: HINGE PIN
Tikiake:
81100-M00203-RB
81100-M00203-RB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN HEADER 100POS R/A 4ROW SLD
Tikiake: 81100-M00203-RB.pdf
81100-M20203
81100-M20203
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: IND PRESS TO TEST DIM GRN TRANSP
I roto i te taonga: 942 pcs
Tikiake: 81100-M00203.pdf
81101
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: EXT 1/4DR 2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE HOLDER CART 250V 6.3A PCB
Tikiake: 81100000005.pdf
81100-660C08
81100-660C08
81100-660C07-RB
81100-660C07-RB
Whakaahuatanga: CONN HEADER 100POS STR LONG SMD
Tikiake: 81100-660C07-RB.pdf
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: FLIR AERIAL IR GIMBAL 7.5 MM (30
I roto i te taonga: 9 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel