81100-M00203
3M3M
81100-M00203 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 81100-M00203
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 100POS R/A 4ROW SLD
Ngā Rauemi: 81100-M00203.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 81100-M00203
Tau Wae 81100-M00203 Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER 100POS R/A 4ROW SLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5073 pcs Pepa Raraunga 81100-M00203.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 810 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 05113827977
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi -
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 100
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.310" (7.87mm) Tae Whakanoho Natural
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Board Lock
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 100 position 0.050" (1.27mm)
Whakatauranga onamata 0.5A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.140" (3.56mm)
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 30.0µin (0.76µm)
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin-Lead Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Header Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: HINGE PIN
I roto i te taonga: 1626 pcs
Tikiake:
RFQ
81100-M20203
81100-M20203
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN HEADER 100POS R/A 4ROW SLD
I roto i te taonga: 4599 pcs
Tikiake:
RFQ
81100-M00203-RB
81100-M00203-RB
Kaihanga: 3M
Tikiake: 81100-M00203-RB.pdf
81100-660C08
81100-660C08
Whakaahuatanga: 4WALL TRIPOLARIZ HEADER 100 CONT
81100-660C08-RB
81100-660C08-RB
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE HOLDER CART 250V 6.3A PCB