81100-660C07-RB
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 81100-660C07-RB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 100POS STR LONG SMD
Ngā Rauemi: 81100-660C07-RB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
900 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 81100-660C07-RB
Tau Wae 81100-660C07-RB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER 100POS STR LONG SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4673 pcs Pepa Raraunga 81100-660C07-RB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 810 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Tray
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 00051111164310
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 100
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP) Teitei Whakanoho 0.405" (10.29mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Retention Clips Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks, Long
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 100 position 0.050" (1.27mm) Whakatauranga onamata 0.75A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.140" (3.56mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 250.0µin (6.35µm)