81100-M20203
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 81100-M20203
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 100POS R/A 4ROW SLD
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 81100-M20203
Tau Wae 81100-M20203 Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER 100POS R/A 4ROW SLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4599 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 810 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 05113861521
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi -
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 100
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.310" (7.87mm) Tae Whakanoho Natural
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Board Lock
Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 100 position 0.050" (1.27mm)
Whakatauranga onamata 0.5A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.140" (3.56mm)
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 30.0µin (0.76µm)
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin-Lead Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Header Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE HOLDER CART 250V 6.3A PCB