12X12-6-950
3M3M
12X12-6-950 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12X12-6-950
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE ADHSV TRNSFR CLEAR 12"X 12"
Ngā Rauemi: 12X12-6-950.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12X12-6-950
Tau Wae 12X12-6-950 Kaihanga 3M
Whakaahuatanga TAPE ADHSV TRNSFR CLEAR 12"X 12" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11163 pcs Pepa Raraunga 12X12-6-950.pdf
Whānui 12.00" (304.80mm) Whakamahi Adhesion, General Purpose, Splicing
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm)
Te matotoru 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm) Taerangi Tea 180°F (82°C)
Tape Tape Adhesive Transfer Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 24 Months Raupapa 950
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 12X126950
3M9738
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 12.00" (304.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant