12X12-6-9495MP
3M3M
12X12-6-9495MP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12X12-6-9495MP
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED CLEAR 12"X 12"
Ngā Rauemi: 12X12-6-9495MP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12X12-6-9495MP
Tau Wae 12X12-6-9495MP Kaihanga 3M
Whakaahuatanga TAPE DBL COATED CLEAR 12"X 12" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23236 pcs Pepa Raraunga 12X12-6-9495MP.pdf
Whānui 12.00" (304.80mm) Whakamahi Holding, Joining, Mounting
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0028" (2.8 mils, 0.071mm) Te matotoru - te awhi 0.0029" (2.9 mils, 0.074mm)
Te matotoru 0.0057" (5.7 mils, 0.145mm) Taerangi Tea -
Tape Tape Double Coated, Double Sided Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 24 Months Raupapa 9495MP
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 12X1269495MP
3M9732
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 12.00" (304.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant