12X12-6-9472LE
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12X12-6-9472LE
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE ADHSV TRNSFR 12"X 12" 6PK
Ngā Rauemi: 12X12-6-9472LE.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 855 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 855 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12X12-6-9472LE
Tau Wae 12X12-6-9472LE Kaihanga 3M
Whakaahuatanga TAPE ADHSV TRNSFR 12"X 12" 6PK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 855 pcs Pepa Raraunga 12X12-6-9472LE.pdf
Whānui 12.00" (304.80mm) Whakamahi General Purpose
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm) Te matotoru - te awhi 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm)
Te matotoru - Taerangi Tea -
Tape Tape Adhesive Transfer Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Shipment
Ko te Ora 18 Months Raupapa -
Packaging Bulk Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 12.00" (304.80mm)