12X12-6-9495LE
3M3M
12X12-6-9495LE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12X12-6-9495LE
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED CLEAR 12"X 12"
Ngā Rauemi: 12X12-6-9495LE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12X12-6-9495LE
Tau Wae 12X12-6-9495LE Kaihanga 3M
Whakaahuatanga TAPE DBL COATED CLEAR 12"X 12" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21447 pcs Pepa Raraunga 12X12-6-9495LE.pdf
Whānui 12.00" (304.80mm) Whakamahi Holding, Joining, Mounting
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0005" (0.5 mils, 0.013mm) Te matotoru - te awhi 0.0062" (6.2 mils, 0.157mm)
Te matotoru 0.0067" (6.7 mils, 0.170mm) Taerangi Tea 70°F ~ 100°F (21°C ~ 38°C)
Tape Tape Double Coated, Double Sided Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 24 Months Raupapa 9495LE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 12X1269495LE
3M9744
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 12.00" (304.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant