0.25-5-RP62
Hua Hua
Tau Wae: 0.25-5-RP62
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED GRAY 1/4"X 5YDS
Ngā Rauemi: 0.25-5-RP62.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0.25-5-RP62
Tau Wae 0.25-5-RP62 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 11524 pcs Pepa Raraunga 0.25-5-RP62.pdf
Whānui 0.25" (6.35mm) 1/4" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0620" (62.0 mils, 1.575mm) Taerangi Tea 200°F (93°C) Max