0.25-5-RP45
Hua Hua
Tau Wae: 0.25-5-RP45
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED GRAY 1/4"X 5YDS
Ngā Rauemi: 0.25-5-RP45.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0.25-5-RP45
Tau Wae 0.25-5-RP45 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 13750 pcs Pepa Raraunga 0.25-5-RP45.pdf
Whānui 0.25" (6.35mm) 1/4" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0450" (45.0 mils, 1.143mm) Taerangi Tea 200°F (93°C) Max