0.25-5-F9473PC
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0.25-5-F9473PC
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE ADHSV TRNSFR CLR 1/4"X 5YDS
Ngā Rauemi: 0.25-5-F9473PC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0.25-5-F9473PC
Tau Wae 0.25-5-F9473PC Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 12661 pcs Pepa Raraunga 0.25-5-F9473PC.pdf
Whānui 0.25" (6.35mm) 1/4" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm) Te matotoru - te awhi 0.0100" (10.0 mils, 0.254mm)
Te matotoru 0.0140" (14.0 mils, 0.356mm) Taerangi Tea 300°F (149°C) Max