0.25-5-RP25
Hua Hua
Tau Wae: 0.25-5-RP25
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED GRAY 1/4"X 5YDS
Ngā Rauemi: 0.25-5-RP25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0.25-5-RP25
Tau Wae 0.25-5-RP25 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 11495 pcs Pepa Raraunga 0.25-5-RP25.pdf
Whānui 0.25" (6.35mm) 1/4" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0250" (25.0 mils, 0.635mm) Taerangi Tea 200°F (93°C) Max