AS1375-BTDT-25
amsams
AS1375-BTDT-25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AS1375-BTDT-25
Kaihanga / Waitohu: ams
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 200MA 6TDFN
Ngā Rauemi: AS1375-BTDT-25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AS1375-BTDT-25
Tau Wae AS1375-BTDT-25 Kaihanga ams
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 200MA 6TDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 115957 pcs Pepa Raraunga AS1375-BTDT-25.pdf
Rae Tae (Max) 0.35V @ 200mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-TDFN (2x2) Raupapa -
Paa / Case 6-UFDFN Exposed Pad PSRR 85dB ~ 50dB (1kHz ~ 100kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 181020014
AS1375-BTDT-25 MLPD6 LF T&R
AS1375-BTDT-25-ND
AS1375-BTDT-25TR
AS1375BTDT25
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 200mA 6-TDFN (2x2) I teie nei - Quiescent (Iq) 2µA
Nama - Whakaputa 200mA Ngā Āhuatanga Mana Enable