AS1375-BTDT-12
amsams
AS1375-BTDT-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AS1375-BTDT-12
Kaihanga / Waitohu: ams
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.2V 200MA 6TDFN
Ngā Rauemi: AS1375-BTDT-12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AS1375-BTDT-12
Tau Wae AS1375-BTDT-12 Kaihanga ams
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.2V 200MA 6TDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5920 pcs Pepa Raraunga AS1375-BTDT-12.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.2V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-TDFN (2x2) Raupapa -
Paa / Case 6-UFDFN Exposed Pad PSRR 85dB ~ 50dB (1kHz ~ 100kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 181020010
AS1375-BTDT-1
AS1375-BTDT-12 MLPD6 LF T&R
AS1375-BTDT-12-ND
AS1375-BTDT-12TR
AS1375BTDT12
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 200mA 6-TDFN (2x2) I teie nei - Quiescent (Iq) 2µA
Nama - Whakaputa 200mA Ngā Āhuatanga Mana Enable