AS1374-BWLT-285
amsams
AS1374-BWLT-285 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AS1374-BWLT-285
Kaihanga / Waitohu: ams
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.85V/2.85V 6WLCSP
Ngā Rauemi: AS1374-BWLT-285.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AS1374-BWLT-285
Tau Wae AS1374-BWLT-285 Kaihanga ams
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.85V/2.85V 6WLCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5987 pcs Pepa Raraunga AS1374-BWLT-285.pdf
Rae Tae (Max) 0.15V @ 100mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.85V, 2.85V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-WLCSP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-UFBGA, WLBGA PSRR 85dB ~ 50dB (1kHz ~ 100kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 180760006
AS1374-BWLT-285TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 2.85V 200mA, 200mA 6-WLCSP I teie nei - Quiescent (Iq) 90µA
Nama - Whakaputa 200mA, 200mA Ngā Āhuatanga Mana Enable