AS1372-BWLT-15
amsams
AS1372-BWLT-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AS1372-BWLT-15
Kaihanga / Waitohu: ams
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.5V 350MA 5WLCSP
Ngā Rauemi: AS1372-BWLT-15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AS1372-BWLT-15
Tau Wae AS1372-BWLT-15 Kaihanga ams
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.5V 350MA 5WLCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 140305 pcs Pepa Raraunga AS1372-BWLT-15.pdf
Rae Tae (Max) 0.11V @ 350mA (Typ) Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 4.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 5-WLCSP (1.34x0.97) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 5-UFBGA, WLCSP PSRR 85dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 183640021
AS1372-BWLT-15TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 350mA 5-WLCSP (1.34x0.97)
Nama - Whakaputa 350mA Ngā Āhuatanga Mana Enable