AS1363-BSTT-12
Hua Hua
Tau Wae: AS1363-BSTT-12
Kaihanga / Waitohu: ams
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.2V 500MA SOT23-6
Ngā Rauemi: AS1363-BSTT-12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AS1363-BSTT-12
Tau Wae AS1363-BSTT-12 Kaihanga ams
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.2V 500MA SOT23-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5923 pcs Pepa Raraunga AS1363-BSTT-12.pdf
Rae Tae (Max) 0.32V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.2V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Paa / Case SOT-23-6
PSRR 65dB ~ 60dB (1kHz ~ 100kHz) Momo putanga Fixed
Whirihoranga Whakaputa Positive Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 500mA SOT-23-6 Tae - Whakaaetanga (Max) 200µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 150µA Nama - Whakaputa 500mA