AS1362-BTTT-285
Hua Hua
Tau Wae: AS1362-BTTT-285
Kaihanga / Waitohu: ams
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 2.85V 300MA TSOT23-6
Ngā Rauemi: AS1362-BTTT-285.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AS1362-BTTT-285
Tau Wae AS1362-BTTT-285 Kaihanga ams
Whakaahuatanga IC REG LIN 2.85V 300MA TSOT23-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5385 pcs Pepa Raraunga AS1362-BTTT-285.pdf
Rae Tae (Max) 0.23V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.85V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato TSOT-23-6 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 PSRR 92dB ~ 62dB (1kHz ~ 100kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa AS1362-BTTT-285CT
AS1362BTTT285
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 300mA TSOT-23-6 I teie nei - Quiescent (Iq) 90µA
Nama - Whakaputa 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Power Good