AS1363-BSTT-33
amsams
ams
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AS1363-BSTT-33
Kaihanga / Waitohu: ams
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT23-6
Ngā Rauemi: AS1363-BSTT-33.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AS1363-BSTT-33
Tau Wae AS1363-BSTT-33 Kaihanga ams
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT23-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67228 pcs Pepa Raraunga AS1363-BSTT-33.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SOT-23-6 PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa AS1363-BSTT-33CT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA SOT-23-6 Tae - Whakaaetanga (Max) 200µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 150µA Nama - Whakaputa 500mA