Z8523L16VSG
ZilogZilog
Z8523L16VSG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8523L16VSG
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC CTRL SCC 16MHZ 3.3V 44-PLCC
Ngā Rauemi: Z8523L16VSG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8523L16VSG
Tau Wae Z8523L16VSG Kaihanga Zilog
Whakaahuatanga IC CTRL SCC 16MHZ 3.3V 44-PLCC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6255 pcs Pepa Raraunga Z8523L16VSG.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-PLCC