Z8523L10VEG
ZilogZilog
Z8523L10VEG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8523L10VEG
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC CTRL SCC 10MHZ 3.3V 44-PLCC
Ngā Rauemi: Z8523L10VEG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8523L10VEG
Tau Wae Z8523L10VEG Kaihanga Zilog
Whakaahuatanga IC CTRL SCC 10MHZ 3.3V 44-PLCC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4773 pcs Pepa Raraunga Z8523L10VEG.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-PLCC