Z8523L16VEG
ZilogZilog
Z8523L16VEG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z8523L16VEG
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC CTRL SCC 16MHZ 3.3V 44-PLCC
Ngā Rauemi: 1.Z8523L16VEG.pdf2.Z8523L16VEG.pdf3.Z8523L16VEG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z8523L16VEG
Tau Wae Z8523L16VEG Kaihanga Zilog
Whakaahuatanga IC CTRL SCC 16MHZ 3.3V 44-PLCC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5008 pcs Pepa Raraunga 1.Z8523L16VEG.pdf2.Z8523L16VEG.pdf3.Z8523L16VEG.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-PLCC