LLC450JR-0R005
Hua Hua
Tau Wae: LLC450JR-0R005
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 0.005 OHM 4.5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: LLC450JR-0R005.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LLC450JR-0R005
Tau Wae LLC450JR-0R005 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 0.005 OHM 4.5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 147699 pcs Pepa Raraunga LLC450JR-0R005.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.709" L x 0.252" W (18.00mm x 6.40mm)
Raupapa LLC Tuhinga 5 mOhms
Mana (Watts) 4.5W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 5 mOhms ±5% 4.5W Through Hole Resistor Axial Wirewound