LLC450JB-0R05
Hua Hua
Tau Wae: LLC450JB-0R05
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 0.05 OHM 4.5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: LLC450JB-0R05.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LLC450JB-0R05
Tau Wae LLC450JB-0R05 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 0.05 OHM 4.5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 129642 pcs Pepa Raraunga LLC450JB-0R05.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.709" L x 0.252" W (18.00mm x 6.40mm)
Raupapa LLC Tuhinga 50 mOhms
Mana (Watts) 4.5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 50 mOhms ±5% 4.5W Through Hole Resistor Axial Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LLC500D3L
LLC500D3L
Kaihanga: SST Sensing
Whakaahuatanga: LIQUID LEVEL SENSOR
I roto i te taonga: 2973 pcs
Tikiake: LLC500D3L.pdf
RFQ
LLC450JB-0R051
LLC450JB-0R051
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES 0.051 OHM 4.5W 5% AXIAL