LLC450JB-0R051
Hua Hua
Tau Wae: LLC450JB-0R051
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 0.051 OHM 4.5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: LLC450JB-0R051.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LLC450JB-0R051
Tau Wae LLC450JB-0R051 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 0.051 OHM 4.5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 160169 pcs Pepa Raraunga LLC450JB-0R051.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.709" L x 0.252" W (18.00mm x 6.40mm)
Raupapa LLC Tuhinga 51 mOhms
Mana (Watts) 4.5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 51 mOhms ±5% 4.5W Through Hole Resistor Axial Wirewound