AHA500JB-39R
YageoYageo
AHA500JB-39R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHA500JB-39R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 39 OHM 5% 5W
Ngā Rauemi: AHA500JB-39R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA500JB-39R
Tau Wae AHA500JB-39R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 39 OHM 5% 5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83297 pcs Pepa Raraunga AHA500JB-39R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Raupapa AHA
Tuhinga 39 Ohms Mana (Watts) 5W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.358" (9.10mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 39 Ohms ±5% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor