AHA500JB-1R3
YageoYageo
AHA500JB-1R3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHA500JB-1R3
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 1.3 OHM 5% 5W
Ngā Rauemi: AHA500JB-1R3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA500JB-1R3
Tau Wae AHA500JB-1R3 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 1.3 OHM 5% 5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70479 pcs Pepa Raraunga AHA500JB-1R3.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Raupapa AHA
Tuhinga 1.3 Ohms Mana (Watts) 5W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa 1.3CYBK
AHA500JB1R3
Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.358" (9.10mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.3 Ohms ±5% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound