AHA50AFB-0R1
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHA50AFB-0R1
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.1 OHM 1
Ngā Rauemi: AHA50AFB-0R1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
252 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA50AFB-0R1
Tau Wae AHA50AFB-0R1 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.1 OHM 1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30829 pcs Pepa Raraunga AHA50AFB-0R1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 100 mOhms Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 mOhms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound
Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AHA50AFB-0R16
AHA50AFB-0R16
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.16 OHM
I roto i te taonga: 30463 pcs
Tikiake: AHA50AFB-0R16.pdf
RFQ
AHA50AFB-0R12
AHA50AFB-0R12
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.12 OHM