STR05S3V3
XP PowerXP Power
STR05S3V3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STR05S3V3
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: STR05S3V3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
350 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STR05S3V3
Tau Wae STR05S3V3 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14203 pcs Pepa Raraunga STR05S3V3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Momotuhi - Input (Min) 4.75V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 32V Momo Linear Regulator Replacement
Rahi / Rahi 0.60" L x 0.38" W x 0.36" H (15.3mm x 9.6mm x 9.2mm) Raupapa STR
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 10-SMD Module, Gull Wing
Ētahi Ingoa 1470-3942-2
STR05S3V3-TR
Tae Mahi -40°C ~ 100°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Remote On/Off, SCP
He pai 81% Whakaahuatanga Taipitopito Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 4.75V - 32V Input
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
STR1-SAFF0AC8
STR1-SAFF0AC8
Kaihanga: SICK
Whakaahuatanga: SWITCH SAFETY PERM CODE
I roto i te taonga: 485 pcs
Tikiake:
RFQ
STR05S1V8
STR05S1V8
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 1.8V 1W
I roto i te taonga: 13081 pcs
Tikiake: STR05S1V8.pdf
RFQ
STR05S3V3
STR05S3V3
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V