STR05S15
XP PowerXP Power
STR05S15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STR05S15
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 8W
Ngā Rauemi: STR05S15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STR05S15
Tau Wae STR05S15 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 8W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15387 pcs Pepa Raraunga STR05S15.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 32V Momo Linear Regulator Replacement
Rahi / Rahi 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm) Raupapa STR
Mana (Watts) 8W Packaging Bulk
Paa / Case 10-SMD Module, Gull Wing Ētahi Ingoa 1470-3947
STR05S15-ND
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, SCP He pai 95%
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 15V 500mA 18V - 32V Input Nama - Whakaputa (Max) 500mA