STR05S12
XP PowerXP Power
STR05S12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STR05S12
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: STR05S12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STR05S12
Tau Wae STR05S12 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15449 pcs Pepa Raraunga STR05S12.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Momotuhi - Input (Min) 15V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 32V Momo Linear Regulator Replacement
Rahi / Rahi 0.60" L x 0.38" W x 0.36" H (15.3mm x 9.6mm x 9.2mm) Raupapa STR
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 10-SMD Module, Gull Wing
Ētahi Ingoa 1470-3946-1 Tae Mahi -40°C ~ 100°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Remote On/Off, SCP
He pai 94% Whakaahuatanga Taipitopito Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 15V - 32V Input
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High