SLI230CR
WeidmullerWeidmuller
Weidmuller
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLI230CR
Kaihanga / Waitohu: Weidmuller
Whakaahuatanga hua AC INPUT MODULE 230V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLI230CR
Tau Wae SLI230CR Kaihanga Weidmuller
Whakaahuatanga AC INPUT MODULE 230V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2030 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 0 ~ 60VDC Momotuhi - Whakauru 230VAC
Momo AC Input Module Whakahurihia te Waa 50ms
Tahuri Time 50ms Kāhua G5
Raupapa DELCON Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Hold Down Screw, Status LED(s) Whakaahuatanga Taipitopito AC Input Module Output Module 50mA 0 ~ 60VDC Output 230VAC Supply
Nama - Whakaputa 50mA Tae - Nama 6mA