SLI250CR
WeidmullerWeidmuller
Weidmuller
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLI250CR
Kaihanga / Waitohu: Weidmuller
Whakaahuatanga hua DC INPUT MODULE 250V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLI250CR
Tau Wae SLI250CR Kaihanga Weidmuller
Whakaahuatanga DC INPUT MODULE 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2284 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 0 ~ 60VDC Momotuhi - Whakauru 250VDC
Momo DC Input Module Whakahurihia te Waa 0.50ms
Tahuri Time 0.50ms Kāhua G5
Raupapa DELCON Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Hold Down Screw, Status LED(s) Whakaahuatanga Taipitopito DC Input Module Output Module 50mA 0 ~ 60VDC Output 250VDC Supply
Nama - Whakaputa 50mA Tae - Nama 4mA